Konkurs „Przewaga na starcie” już za nami
28.11
2014
HFT Brokers partnerem Gali Everesty 2014

27 listopada odbyła się dwunasta edycja Gali Everesty. To jedno z najważniejszych wydarzeń Private Equity/Venture Capital w Polsce. W konferencji wzięły udział kluczowe osobistości ze świata nowych technologii, internetu i technologicznych funduszy inwestycyjnych. HFT Brokers Dom Maklerski S.A. był jednym z partnerów wydarzenia.

Na Gali, która odbyła się w sali Business Club na Stadionie Narodowym, obecni byli przedstawiciele firm prowadzących działalność w internecie, najwybitniejsi reprezentanci technologicznych PE/VC, finansiści, przedsiębiorcy, jednym słowem światowa śmietanka tzw. Nowej Ekonomii.

Wydarzenie otworzyła rozmowa Cezarego Smorszczewskiego, Prezesa Zarządu MCI, z Michałem Sołowowem, który wygrał przeprowadzony przez redakcję „Pulsu Biznesu” plebiscyt „Przedsiębiorca 25-lecia”. Następnie odbyła się dyskusja z udziałem Tomasza Czechowicza, Partnera Zarządzającego MCI Management, z Łukaszem Gadowskim, współtwórcą oraz Partnerem funduszu TeamEurope z Berlina.

Uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych panelach dyskusyjnych, prezentacjach oraz czatach.

Goście mogli również odwiedzić stoisko HFT Brokers, gdzie przedstawiciele firmy, prezentowali na nim nowoczesne rozwiązania dla rynku Forex. Z kolei uczestnicy paneli dyskusyjnych, mogli na bieżąco oglądać specjalnie przygotowaną animację dotyczącą domu maklerskiego HFT Brokers.

POWRÓT...